Близнюківський ЗДО (ясла-садок) №1 "Теремок"
Харківська область, Лозівський район

Атестація педагогів та підвищення кваліфікації

 

Положення про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН від 09.09.2022 № 80

http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/25864523/5000576a4bb698e882c37e0507242988.doc ( список педагогічних працівників, які атестуються у 2024 році.)

http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/25864523/7645ffb7066dad29ba106a9c6811ee32.xlsx ( звіт по атестації)

 

Методичний кейс

Вебінар «Атестація педпрацівників по-новому: що треба знати.»Освіта у нових громадах від А до Я: кампанія для голів громад та освітніх управлінців

Презентація «Атестація педпрацівників по — новому» ( проєкт DECIDE )

Презентація «Атестація педпрацівників по — новому» ( проєкт DECIDE ) Частина 2. 

Про кваліфікаційні категорії педпрацівників, які не мають повної вищої освіти. Профспілка працівників освіти і науки України.

Порядок проведення атестації

  • До 20 вересня створюється атестаційна комісія.
  • До 10 жовтня складається і затверджується список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в наступному календарному році, строки проведення їх атестації  та графік проведення засідань атестаційної комісії
  • Протягом 5 днів оприлюднюється на сайті списки, графік засідань атестаційної комісії, строк та адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками  документів.
  • Протягом наступних 5 днів приймаються документи та реєструються секретарем.
  • До 20 грудня до атестаційної комісії подаються заяви на позачергову атестацію,  затверджується список на позачергову атестацію.
  • Протягом 5 днів оприлюднюється на сайті списки, зміни до графіка засідань атестаційної комісії
  • Атестаційна комісія розглядає документи педагогічних працівників, які атестуються, може прийняти рішення про вивчення практичного досвіду їх роботи
  • Не пізніше п’яти робочих днів до дня проведення засідання вручається запрошення на засідання атестаційної комісії До 1 квітня приймається рішення про результати атестації педагогічних працівників
  • Упродовж трьох робочих днів з дати прийняття відповідного рішення атестаційної комісії перший примірник атестаційного листа видається педагогічному працівнику під підпис та/або надсилається у сканованому вигляді на його  електронну адресу, другий — додається до його особової справи.
  • Не пізніше трьох робочих днів з дня отримання рішення атестаційної комісії видається відповідний наказ, упродовж трьох робочих днів із дня його прийняття  має бути поданий до бухгалтерії Педагогічні працівники повинні бути ознайомлені  з наказом упродовж трьох робочих днів із дати його видання під підпис.
  • Оплата праці з урахуванням результатів атестації проводиться з дати видання наказу за результатами атестації.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800)

Положення про підвищення кваліфікації

Методичний кейс щодо підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників 

Радимо прочитати статті:

Радимо послухати:

Вебінар про особливості та законодавство про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників 

Радимо опрацювати та потренуватися:

На платформі Дія.Освіта всі охочі можуть безкоштовно опанувати нову професію

На платформі Дія.Освіта всі охочі незалежно від віку та рівня знань можуть безкоштовно опанувати нову професію. 

Цей проєкт є більш масштабним етапом платформи «Дія.Цифрова освіта», яка запрацювала у 2020 році та була спрямована на підвищення цифрової грамотності й навичок українців.

Дія.Освіта – це освітні серіали, що дозволять охочим познайомитися з новими кар’єрними можливостями та зробити перший крок до нової професії або зміни роботи.

Кожен може обрати персональну траєкторію навчання – і вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. А для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії. На основі відповідей користувача йому будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка: від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет – на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на платформі можна переглядати освітні серіали з цифрової грамотності чи кібербезпеки. Абсолютно всі вони є безоплатними та доступні всім охочим.

Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у своє резюме.

Особливістю навчання у Дія.Освіта є сучасний формат едьютейнмент – поєднання розваг і навчання, а також мікронавчання з обов’язковими стоп-уроками. Замість класичних онлайн-курсів – освітні серіали, замість рівнів – сезони, замість уроків – серії.

Під час навчання використовуються принципи серіальності: є діалог, гумор, залучення глядачів, імпровізація. Завдяки цьому ті, хто починають навчання, проходять його повністю, здають фінальне тестування та отримують сертифікати.

Окрім формату освітніх серіалів у форматі едьютейнмент та мікронавчання, на Дія.Освіта також доступні профорієнтаційні тести, подкасти, вебінари, гайди.

Ознайомитися з платформою Дія.Освіта можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

                                           

 

 

Логін: *

Пароль: *